Hotel Kristin Hrádek

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Maxičky 30, Děčín 40502

Velmi dobré
dle 31 recenzí

87%

Kateřina Hlavsová
mladý pár, 28.11.2017

Romantický Hotel Kristin Hrádek najdete na kouzelném místě obklopeném hlubokými lesy nad severočeským městem Děčín. Sídlí v areálu někdejšího loveckého zámečku, který po roce 2009 prošel kompletní rekonstrukcí. Podnik má skvělé podmínky pro výlety do chráněné oblasti Labských pískovců i Národního parku České Švýcarsko. Hotel nabízí 13 komfortně zařízených apartmánů ve 2 hotelových budovách. Součástí areálu je také restaurace s převážně českou kuchyní a samostatný objekt s barem a kuchyní pro soukromé či firemní akce. Cyklisté jsou tady vítáni, parkování pro ubytované hosty je zdarma.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel Kristin Hrádek On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový apartmán (na hotelové budově)
Dvoulůžkový Fochtův apartmán
Dvoulůžkový Astrologický apartmán
Čtyřlůžkový apartmán se sprchovým koutem
Čtyřlůžkový apartmán s vanou

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Kristin Hrádek Pokoje

V hlavní budově Hotelu Kristin Hrádek máte na výběr ze 6 prostorných apartmánů pro 2 až 4 osoby s možností přistýlek, ve vedlejší budově je připraveno dalších 7 dvoulůžkových apartmánů. Ke každému patří samostatná koupelna se sprchou nebo vanou, sociálním zařízením a fénem, k dispozici jsou župany. Nechybí satelitní televize, apartmány v hlavní budově mají také minibar. K internetu se v celém areálu připojíte bezplatně pomocí Wi-Fi signálu, zapůjčit si můžete dětskou postýlku. Psí mazlíček v přepravce může být s vámi ubytovaný na pokoji, bez přepravky bude spát ve venkovním kotci.

Hotel Kristin Hrádek Gastronomie

Ve stylové restauraci Hotelu Kristin Hrádek si pochutnáte na staročeských a zvěřinových specialitách doplněných vybranými pokrmy světových kuchyní. Zdejší kuchaři si dávají záležet na čerstvosti surovin a dodržování tradičních receptur. Během sezóny je v provozu letní kuchyně a venkovní zastřešená terasa s dětským hřištěm. Každodenní výběr ze snídaňového menu máte v ceně ubytování.

Hotel Kristin Hrádek Recepce

Recepce hotelu je pro Vás otevřena od sedmé hodiny až do zavírací hodiny restaurace.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Hotel Kristin Hrádek Dostupnost

Hotel Kristin Hrádek stojí v těsné blízkosti hranic s Německem. Autem se sem dostanete po jediné cestě z Děčína nebo z Jílového, kde navazuje na hlavní silnici směřující k dálnici dál do Teplic. Parkování je bezplatné. Železniční stanice Děčín je vzdálená 11 kilometrů.

Hotel Kristin Hrádek Okolí

Při procházkách nebo projížďkách na kole rozsáhlými lesy kolem skalních měst a útvarů Labských pískovců dokonale zrelaxujete svou mysl. Vydejte se na vrchol Děčínského Sněžníku, kde se podíváte do krajiny z rozhledny a spatříte skály se jmény jako Třetí karta, Lebka nebo Koráb. Opačným směrem u Hřenska prozkoumáte několik pískovcových jeskyní. S dětmi dole v Děčíně zajděte do zoologické zahrady, kde chovají medvědy grizzly a mají tam spoustu atrakcí i pro dospělé.

Hotel Kristin Hrádek Speciální akce a slevy

Hotel disponuje multifunkčním sálem pro cca. 40-45 osob, který je vybavený projekční technikou včetně flipchartu. Je zde možné pořádat nejenom konference a školení, ale i svatby, třídní srazy, soukromé oslavy životních výročí a mnohé další akce. Uspořádání sálu je variabilní a je možné ho přizpůsobit vašim potřebám.


V letních měsících je k dispozici i zastřešená venkovní terasa pro 90 osob, ke které patří i letní kuchyně pro rychlou obsluhu hostů.

Hotel Kristin Hrádek

Maxičky 30, Děčín
Zobrazit celou mapu